1239 föremål
Madeleine Pyk, "Restaurant La Campanette".
5d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, Japan, 1900-tal.
20 tim 7m
Vas, Japan, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
3d 22 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ex Libris".
4d 22 tim
Hermès, scarf, "Ex Libris".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 35,5 mm.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
1d 19 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
20 tim 45m
Postfack, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 21 tim
Gucci, väska, vintage.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspegel, Eichholtz, 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, sidobord.
3d 21 tim
Carl Malmsten, sidobord.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Claesson, "Jag möter en hund".
6d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Pampa".
6d 19 tim
Hermès, scarf, "Pampa".
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 19 tim
Gucci, väska.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Två broscher pietra dura, gul metall.
18 tim 37m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Isaac Grünewald, "Pommac".
6d 19 tim
Isaac Grünewald, "Pommac".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, "Doo-Wop", Louis Poulsen, Danmark.
3d 22 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK