Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Auktion:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Auktion:
Klassiska antikviteter F757
Auktion:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
1703 föremål
Viljo Hurme, Höstlandskap.
16 tim 52m
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
16 tim 54m
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
16 tim 58m
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
540 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
17 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Johannes Gebhard, Vårvinter.
17 tim 6m
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
17 tim 12m
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
650 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, Sverige, 1930-tal.
18 tim 14m
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
18 tim 16m
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.