Kan inte nå servern
 
1641 föremål
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
9 tim 46m
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
9 tim 52m
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
9 tim 54m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1700/1800-tal.
9 tim 56m
Sekretär, 1700/1800-tal.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
10 tim 8m
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
10 tim 12m
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
10 tim 20m
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teppo Terä, Räv med byte.
10 tim 28m
Teppo Terä, Räv med byte.
Aktuellt bud 
1 100 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Armas Mikola, Aura å.
10 tim 30m
Armas Mikola, Aura å.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Elina Ruohonen, Utan titel.
10 tim 32m
Elina Ruohonen, Utan titel.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
800 EUR
Champagnekylare, Delbeck.
10 tim 38m
Champagnekylare, Delbeck.
Aktuellt bud 
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Eemu Myntti, Damporträtt.
10 tim 52m
Eemu Myntti, Damporträtt.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Jan Palmu, Stilleben i blått.
10 tim 54m
Jan Palmu, Stilleben i blått.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, Abstract.
10 tim 58m
Nandor Mikola, Abstract.
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
11 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Aktuellt bud 
450 EUR
Utropspris
800 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
11 tim 16m
Ali Munsterhjelm, Aura å.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola Namnlös sorg.
11 tim 20m
Alpo Jaakola Namnlös sorg.
Aktuellt bud 
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ellen Favorin, Motiv från Punkaharju.
11 tim 24m
Ellen Favorin, Motiv från Punkaharju.
Aktuellt bud 
430 EUR
Utropspris
400 EUR
Tuomas Renvall, "Två portar".
11 tim 26m
Tuomas Renvall, "Två portar".
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
800 EUR
Ilmari Huitti, Interiör.
11 tim 34m
Ilmari Huitti, Interiör.
Aktuellt bud 
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Mulberry, väska.
11 tim 40m
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
11 tim 42m
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok.
11 tim 44m
Louis Vuitton, plånbok.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
11 tim 50m
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
11 tim 52m
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
11 tim 54m
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
11 tim 56m
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
12 tim
Cartier, kulspetspenna Trinity.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska "Del Rey".
12 tim 6m
Mulberry, väska "Del Rey".
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
12 tim 8m
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
12 tim 22m
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud 
2 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
12 tim 28m
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
12 tim 30m
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
12 tim 34m
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska "Galleria Large".
12 tim 38m
Prada, väska "Galleria Large".
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
12 tim 44m
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bærtling, "Ardekyr".
12 tim 46m
Olle Bærtling, "Ardekyr".
Aktuellt bud 
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tor Bjurström, Göteborgs hamn.
12 tim 52m
Tor Bjurström, Göteborgs hamn.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gucci, scarf.
12 tim 58m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK