Kan inte nå servern
 
1154 föremål
Toilettspegel ISA Italien 1960-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Urna, porslin, Royal Copenhagen, Danmark.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Matta, Old, Zaghe, ca 220 x 137 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Collier med odlade pärlor lås i silver.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Matta, semiantik/old Kina, ca 295,5 x 212 cm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Kungliga Nordsjärneordern. 18K guld och emalj,
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Halskedja med hänge i form av tupp.
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Matta, Keshan, 515 x 302 cm.
Aktuellt bud 
12 500 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Hermès, scarf "Les Cles".
Aktuellt bud 
125 EUR
Utropspris 
250 EUR
Louis Sparre, olja på pannå, signerad.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris 
300 EUR
Louis Vuitton, "Neverfull GM", väska.
Aktuellt bud 
960 EUR
Utropspris 
700 EUR
Bokhyllor ett par "Roxen" IKEA 1950-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Jarl Ingvarsson, olja på duk signerad.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
Matta, Nain semiantik part silk ca 265 x 163 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
16 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
6 500 SEK
Utropspris 
9 000 SEK
Örhängen, med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
5 500 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
Urnor med lock, ett par, porslin. Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Pärlcollier och pärlarmband, med odlade pärlor.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
D'Arsy, ringar, 3 st, utbytbara delar.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Lapponia örhängen, 18K guld med pärlor.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Spegel, barockstil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
3 500 SEK
Bulgari, örhängen.
Aktuellt bud 
5 500 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
Matta, Antik kaukasisk kelim, ca 252 x 195 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Brosch med måleri.
Inga bud
Utropspris 
6 000 SEK
Rob Hann, inkjet print, signerad och daterad a tergo 2012.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Matta, Orientalisk silke, ca 141 x 70 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
29 000 SEK
Utropspris 
31 000 SEK
RING, allians med briljantslipade diamanter 2,05 ct.
Aktuellt bud 
11 000 SEK
Utropspris 
28 000 SEK
Bucherer, Intra-Matic, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
5 400 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Ljuskrona, sengustaviansk, omkring år 1800.
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Bordslampa, art déco-stil 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Erik Linderoth, vas, silver, Motala, 1916.
Aktuellt bud 
3 450 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Gio Ponti, väggur, Depini, Italien.
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Blombord, rokokostil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Cocktail shaker, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
900 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Matta, Old, Västpersisk, ca 198 x 155 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Matta, Old, Kashmir, ca 223 x 141 cm.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Uniformsplanscher, 12 (av 15) i ram.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Breitling, Colt, armbandsur, 38 mm.
Aktuellt bud 
1 100 EUR
Utropspris 
1 800 EUR