Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
265 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 4 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 9 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 6 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3d 5 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 5 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
6d 2 tim
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.