254 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
21 tim 59m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 21 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK