210 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 6 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 6 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
6 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 6 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
7 tim 53m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 8 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK