159 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
4d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6 tim 19m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6 tim 49m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
1d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
1d 23 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 3 tim
1 651 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
1d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK