Kan inte nå servern
 
214 föremål
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 7 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
7 tim 29m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 6 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
7 tim 7m
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.