Kan inte nå servern
 
113 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 1 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2m 53s
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.