Kan inte nå servern
 
212 föremål
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 8 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
10 tim 9m
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.