Kan inte nå servern
 
118 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
23 tim 21m
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.