Kan inte nå servern
 
148 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
1 tim 33m
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1 tim 41m
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
4d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 33m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
22 tim 37m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.