Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
158 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
5d 4 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 2 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
6d 2 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
2d 4 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.