144 föremål
Mulberry, väska, "Annie".
2d 9 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
2d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 10 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
2d 11 tim
Chanel, Väska, vintage.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
1d 8 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 9 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
1d 9 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk, omkring år 1900.
1d 11 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
5 tim 36m
Prada, väska.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, vintage.
6 tim 51m
Gucci, väska, vintage.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
6 tim 55m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK