Kan inte nå servern
 
211 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 10 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
3d 8 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
2d 6 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 9 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 9 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 9 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.