99 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 19 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 21 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
18 tim 1m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
12m 57s
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK