Det våras för trädgården!

33 föremål
TRÄDGÅRDSBORD , 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
Klubbat pris
701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITTGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD med PALLAR 9 st, 1900-tal.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA SAMT SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, allmoge 1800/1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, barock, 1600/1700-tal.
BORD, barock, 1600/1700-tal.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BLOMBORD / SIDOBORD, 1950 / 60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNICKARBÄNK, 1900-tal.
SNICKARBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar,
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar,
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, ett par, gjutjärn, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
6 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBORD, koppar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Grythyttan, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMSTERBORD, ett par, Frankrike.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, Byarums Bruk, modern tillverkning,
Klubbat pris
1 310 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 701 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, möjligen Svenskt Tenn, 2000-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD med PALLAR 10 st, modern tillverkning.
Klubbat pris
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOL / BORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK