Inred sommarhuset

14 föremål
MATTA, orientalisk, 302 x 245 cm.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ULLA PARKDAL, MATTA, rölakan, ca 256,5 x 166 cm, signerad UP.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GALLERIMATTA, Orientalisk Kelim, ca 421,5 x 80,5 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 233,5 x 156,5 cm, Kasthall, 1990-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätvävd, sannolikt Orientalisk, ca 246,5 x 174,5 cm.
Klubbat pris
3 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kasthall, maskinvävd. Ca 349 x 147 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Sarouk mir, ca 333 x 240 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK