Dining In

34 föremål
BESTICKSERVIS, 37 delar, silver, GAB, Eskilstuna, 1997-98.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TÅRTSPADE, silver, Stockholm 1854.
Klubbat pris
140 EUR
Utropspris
150 EUR
GUSTAF HENRIK SIDWALL, soppslev, silver, Norrköping 1794.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Adolf Zethelius, matskedar 6 st, silver, Stockholm 1835.
Klubbat pris
2 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skål, silver 800/1000, Tyskland 1900-talets början.
Klubbat pris
2 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, silver MEMA, Lidköping 1988.
Klubbat pris
3 221 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skålfat, silver, Köpenhamn 1949.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsdekoration, försilvrat glas, 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CG Hallberg, gallerskålar, ett par, silver, Stockholm 1912.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK