Inred sommarhuset

214 föremål
Alvar Aalto, soffbord, Y805A, Artek.
Klubbat pris
540 EUR
Utropspris
200 EUR
Fåtölj, Brunstad, Norge.
Fåtölj, Brunstad, Norge.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Vitrinskåp, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
955 EUR
Utropspris
600 EUR
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Brasskärm, järn, omkring 1900.
Klubbat pris
24 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Patricia Urquiola, fåtölj, 'Smock', Moroso, Italien.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK