Art & Antiques Helsingfors F186

13 föremål
CARL ERIK TÖRNER, TIDNINGSPOJKEN.
Klubbat pris
921 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
JAN PORCELLIS, TILLSKRIVEN, STORMANDE HAV.
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
OKÄND KONSTNÄR, BARNPORTRÄTT.
OKÄND KONSTNÄR, BARNPORTRÄTT.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
GEORG ENGELHARD SCHRÖDER, ANDERS PIHL.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
VILHELMINA CARLSSON-BREDBERG, MANSTUDIE.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
MAURICE MAIGNAN, brons signerad Paris -97.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
ERNST KOERNER, SOLNEDGÅNG ÖVER NILEN.
Klubbat pris
3 400 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
PABLO PICASSO, "DANS L'ATELIER DE PICASSO".
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
MANUEL ROSE, LUXEMBOURG TRÄDGÅRD I PARIS.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
OKÄND KONSTNÄR, TROLIGEN VENEDIG, CA 1700-1750.
Klubbat pris
5 200 EUR
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, BACCHUS, CERES OCH AMOR.
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
HANS FREDRIK GUDE, FJORDLANDSKAP.
Utropspris
30 000 - 35 000 EUR
THÉODULE AUGUSTIN RIBOT, FLICKA MED APELSINER.
Klubbat pris
10 400 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

414. Barbro Nilsson, matta, "Falurutan grön I", rölakan, ca 188 x 118 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK