Selected Classics Helsinki F192

19 föremål
BORD, Ryssland Jacobstil, 1800-talets början.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
BRICKBORD, sengustavianskt ca 1800.
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
GUSTAVIANSK SPEGEL, 1700-TALETS SLUT, SVERIGE.
Klubbat pris
920 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
3 100 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
KARMSTOLAR, ett par, empire Ryssland 1820-1840.
Klubbat pris
920 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
LAMPETT, empire 1800-talets början.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
SEKRETÄR AV ANDERS SCHERLING, gustaviansk, Stockholm 1783.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
STOLAR 6 ST, rokoko, Finland 1700-tal.
Klubbat pris
1 750 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
STOLAR ETT PAR, gustavianska 1700-talets slut.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
STOLAR, 6 st, Senbarock/Rokoko, 1700-tal.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Spegellampetter, ett par, senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

926. David Hockney, "Figure with still life", ur: "The Blue Guitar".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK