1631 föremål
Soffbord sent 1900-tal.
2m 18s
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
3m 18s
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
4m 18s
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
6m 18s
1 104 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
14m 18s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
16m 18s
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
18m 18s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
22m 18s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
30m 18s
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1960-/70-tal.
34m 18s
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
36m 18s
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
42m 18s
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
48m 18s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
50m 18s
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
52m 18s
Karin Wikström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
54m 18s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
19 tim 44m
Bordslampa, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
19 tim 48m
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bänk, allmoge, 1700-tal.
19 tim 58m
Bänk, allmoge, 1700-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
20 tim 24m
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
20 tim 28m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jerry N. Uelsmann, "Philosopher's Desk", 1976.
20 tim 36m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ampel, empirestil, omkring 1900.
20 tim 50m
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jaeger-LeCoultre, armbandsur, 35 mm.
20 tim 54m
4 877 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
20 tim 58m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maria Friberg, "Alongside us", 2017.
21 tim 14m
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Helmut Mantel, Utan titel.
21 tim 16m
Helmut Mantel, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
21 tim 20m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
21 tim 26m
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
21 tim 30m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring med baguettslipad diamant.
21 tim 40m
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
21 tim 50m
Byrå, 1800-talets mitt.
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
21 tim 58m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK