239 föremål
Pall, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
Pall, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Designers Guild.
4d 11 tim
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
4d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 11 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
6d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK