203 föremål
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
4d 23 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor 2 dlr HC mobler Köpenhamn 1960/70-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
5d
2 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
3d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
3d 18 tim
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
3d 21 tim
6 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
2d 17 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
2d 18 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Ruda, fåtölj, "Cikada", IKEA, 1960-tal.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, golvur, 1943.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Scherlin, "Bänk 6", 2000-tal.
2d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
2d 22 tim
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2d 23 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
3d
10 500 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
21 tim 14m
Soffa, samtida tillverkning.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets senare del.
21 tim 42m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
22 tim 2m
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK