99 föremål
Fåtölj, sent 1800-tal.
5d
Fåtölj, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1d 3 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gillis Lundgren, fåtölj "Tajt" IKEA 1970-tal.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
1d 2 tim
5 401 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Norell, soffa sent 1900-tal.
2d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
2d 1 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Doshi Levien, "Uchiwa", fåtölj, Hay, Danmark.
2d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
1d 3 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", Samtida.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
4d 3 tim
Soffa, modern tillverkning.
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
1d 2 tim
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fritz Hansen fåtölj modell 8020 1950-tal Danmark.
7d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
1d 3 tim
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
4d 3 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d 4 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d 3 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
1d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK