2058 föremål
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1m 58s
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragusked, silver, Gustaf Stafhell, Stockholm, 1740.
3m 58s
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
9m 58s
Carl Malmsten, karmstol.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Early America".
13m 58s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, bänk, "Fiona", samtida.
15m 58s
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
17m 58s
1 650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 345 x 246 cm.
19m 58s
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 151 cm.
21m 58s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ziegler Ariana, ca. 206 x 155 cm.
23m 58s
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
25m 58s
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
29m 58s
Skåp, 1700-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
33m 58s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
35m 58s
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Pochette".
39m 58s
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
41m 58s
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
730 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
57m 58s
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Olli Joki, "Överflygning".
1 tim 3m
Olli Joki, "Överflygning".
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Byster 2 st 1900-talets första hälft.
1 tim 5m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
1 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Hasselberg, efter "Grodan".
1 tim 11m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Edenfalk, vas, Thalatta, Skruf.
1 tim 17m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
1 tim 19m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
1 tim 33m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
1 tim 35m
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
1 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1 tim 49m
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
1 tim 51m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
1 tim 53m
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
1 tim 55m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
2 tim 9m
1 552 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
2 tim 25m
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 2000-tal.
21 tim 3m
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Lori, ca 292 x 93 cm.
21 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, figural, ca 300 x 204 cm.
21 tim 9m
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
21 tim 13m
8 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Armring, 18K guld med rubiner, Italien.
21 tim 25m
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
21 tim 29m
Skåp, 1700-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Affisch/poster, "Montreux Jazz 18 Festival".
21 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 190 x 150 cm.
21 tim 37m
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK