363 föremål
Skåp, Kina, 1900-tal.
23 tim 1m
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
1d
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Vardags", Bodafors, 1962.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gubi, sidobord.
1d 1 tim
Gubi, sidobord.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1d 1 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
1d 17 tim
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
1d 17 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
1d 17 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
1d 17 tim
Vinställ, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1d 18 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1d 18 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, modell 119, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.
2d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
45m 34s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
49m 34s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1 tim 11m
Bokhylla 1940-tal.
1 101 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
1 tim 29m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK