446 föremål
Dagbädd, 2000-tal.
5d 22 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, England, sent 1900-tal.
2 tim 25m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel ab Glas & Trä Hovmantorp, Svensk Möbelindustri.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
23 tim 19m
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
22 tim 9m
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
1d 3 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
5d 6 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med lampetter 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 2 st "Feather" Edsbyn samtida.
5 tim 5m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
5d 22 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
2d 23 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
3d 3 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
22 tim 53m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
20 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
2d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
3 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
5 tim 33m
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
23 tim 9m
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
2d 22 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Frankrike, 1700-tal.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
3d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alberto Meda, kontorsstol, "Physix", Vitra.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
2d 3 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
57m 19s
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
3d 6 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
4d 2 tim
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1 tim 31m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
3d 1 tim
Spegel 1930/40-tal.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
1d 2 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
5d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
2d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
1d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
5d 1 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
5d
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
5d 23 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
5d 3 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
4d 5 tim
666 SEK
Utropspris
4 000 SEK