415 föremål
Bord, omkring år 1800.
5d 12 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
5d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
5d 12 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 12 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
5d 13 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 14 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
18 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 15 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1970-tal.
4d 8 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
4d 8 tim
Byrå omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
4d 9 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
4d 9 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d 9 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Säng, KA Roos, omkring år 2000.
4d 12 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK