247 föremål
Bordslampa 1900-tal.
6d 21 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim ca 289x202 cm.
6d 21 tim
Matta Kelim ca 289x202 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
6d 23 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Murano Italien 2000-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Sarab old ca 290x119 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-taelts första hälft.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
7d
Carl Hammoud, "Announcement".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
7d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
7d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
7d
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
7d
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Etturet".
8d
Max Mikael Book, "Etturet".
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
6d
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
6d
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
6d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
3d 22 tim
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
3d 22 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
3d 22 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
3d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK