282 föremål
Soffbord sent 1900-tal.
8m 25s
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kirman semiantik ca 275x184 cm.
10m 25s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
12m 25s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
14m 25s
Yrjö Edelmann, Brevet.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
26m 25s
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor/rockhängare Thonet tidigt 1900-tal.
32m 25s
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lasse Åberg,  "Mustang".
34m 25s
Lasse Åberg, "Mustang".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, väggskulptur Utan titel.
38m 25s
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
40m 25s
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/långbord tidigt 1900-tal.
44m 25s
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/soffbord 2 st Cheope 2000-tal.
48m 25s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
56m 25s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström, Landskap.
58m 25s
Gerhard Nordström, Landskap.
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gunnar Okner,  "Antigua II".
1 tim 4m
Gunnar Okner, "Antigua II".
2 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunnar Okner,  Utan titel.
1 tim 6m
Gunnar Okner, Utan titel.
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
1 tim 10m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmar old ca 340x247 cm.
1 tim 18m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Okner, "Mörk skugga".
1 tim 22m
Gunnar Okner, "Mörk skugga".
6 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Antonio Saura, "Dora Maar visitada IV". 1986.
1 tim 24m
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
23 tim 10m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
23 tim 12m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
23 tim 14m
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
23 tim 16m
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
1d
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
1d
Einar Jolin, stilleben.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
1d
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
1d
Gerhard Nordström, landskap.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
1d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
1d
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dekorativa skulpturer ett par 1900-tal brons.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
1d
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta orientalisk ca 210x119 ca.
1d
Inga bud
Utropspris
3 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
1d 1 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1d 1 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d 1 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
1d 1 tim
Karin Wikström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
1d 23 tim
6 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
1d 23 tim
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
1d 23 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
1d 23 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pensi Design Studio, matbord, "Carma" för Akaba.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK