Kan inte nå servern
 
373 föremål
Bord, 2000-tal.
6d 16 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5d 17 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
16 tim 16m
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
12 tim 50m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
12 tim 16m
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
5d 16 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
3d 9 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 13 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
4d 12 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 14 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 12 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
12 tim 10m
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 16 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
14 tim 2m
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
1d 10 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.