373 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
1d 13 tim
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
13 tim 1m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
1d 13 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
5d 14 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
4d 13 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d 10 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 17 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
15 tim 9m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK