390 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
9 tim 18m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 11 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 10 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
4d 10 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
9 tim 16m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 10 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK