Kan inte nå servern
 
306 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 6 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 5 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
7d 5 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
3d 5 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4 tim 46m
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 8 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
5d 6 tim
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 8 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 5 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
3d 4 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 3 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
7d 5 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 4 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d 5 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.