230 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
5d 13 tim
Elin Källman, "Lola".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 13 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d 11 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 11 tim
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 13 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK