Kan inte nå servern
 
119 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
12 tim 42m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 14 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
14 tim 2m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
16 tim 52m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
14 tim
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.