Kan inte nå servern
 
139 föremål
Chanel, Väska, vintage.
3d 18 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 15 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
2d 15 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 15 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk, omkring år 1900.
2d 18 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
1d 12 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, vintage.
1d 13 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
1d 13 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.