Kan inte nå servern
 
121 föremål
Gucci, väska, "Soho".
8d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
4d 4 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
3d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 1 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3d 3 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 4 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 22 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
2d
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 1 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 5 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 4 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
1 tim 15m
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.