Kan inte nå servern
 
178 föremål
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 22 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Glasservis, 71 delar, 1900-talets mitt.
6d
Glasservis, 71 delar, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Sidobord, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
Sidobord, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets andra hälft.
4d 20 tim
Skänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
4d
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.