Kan inte nå servern
 
120 föremål
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 22 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3d 20 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 20 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 20 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 20 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.