1550 föremål
Matta, Keshan, ca 301 x 193 cm.
17 tim 13m
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstol, Italien, 1900-talets mitt.
16 tim 59m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Får i skogslandskap.
17 tim 21m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Rollof, utan titel.
17 tim 23m
Ulf Rollof, utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Exotisk fisketur.
17 tim 15m
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John-E Franzén, "Ulrikas Indian".
17 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Olivlund, Umbrien".
17 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, porträtt.
17 tim 49m
Stig Claesson, porträtt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, omkring 1900-talets mitt.
18 tim 5m
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Madeleine Pyk, "Slussen, vinter".
17 tim 55m
8 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ateljéstaffli, omkring 1900.
17 tim 51m
Ateljéstaffli, omkring 1900.
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Varglapp, 1800-talets första del.
17 tim 59m
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
18 tim 3m
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
2d 16 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 16 tim
Cartier, scarf.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK