213 föremål
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
32m 21s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timothy Crisp, Utan titel.
6d
Timothy Crisp, Utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
21 tim 16m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
6d 23 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
3d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 22 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
19 tim 44m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 21 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
20 tim 16m
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Barenia Rondo", armbandsur, 28 mm.
4d
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
44m 21s
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
5d
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK