Höstens Klassiska 571

108 föremål
300. KAKELFRAGMENT. 6,5 x 19,5 cm. Turkiet, Iznik 1600-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
324. BÖCKER/HÄFTEN, 8 st.
324. BÖCKER/HÄFTEN, 8 st.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
326. BÖCKER/HÄFTEN, 10 st.
326. BÖCKER/HÄFTEN, 10 st.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
322. HUVUDBONAD, siden. Höjd 64,5 cm. Kina 1900-talets början.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
321. RANGMÄRKE, siden, s.k. Buzi. 29 x 30 cm. Kina 1800-tal.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK