Important Winter Sale 653

Avhämtning

ARSENALSGATAN 2

Ingen utlämning erbjuds mellan 16-21 december.

VÄSTBERGA ALLÉ 3

Öppettider
Kundservice: 08-614 08 00, info@bukowskis.com

47 föremål
29. Bord, Sverige, omkring år 1700, Barock.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
128. Bordspendyl, Frankrike, 1800-talets första hälft, Empire.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
126. Bordspendyl, Frankrike, 1800-talets början, Empire.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
125. Bordspendyl,  Frankrike, 1800-talets början, Empire.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
119. Bordspendyl, Frankrike, 1700-talets slut, Louis XVI.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
91. Spegel, Stockholmsarbete 1770-tal, Gustaviansk.
Klubbat pris
48 000 SEK
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
124. Bordspendyl, Parisarbete, 1800-talets början, Empire.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
123. Bordspendyl, Parisarbete, 1800-talets början, Empire.
Klubbat pris
26 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
44. Konsolbord, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Gustavianskt.
Klubbat pris
26 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
37. Bord, Nordeuropa 1800-talets första del, Empire.
Klubbat pris
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
40. Konsolbord, Centraleuropa, 1700-talets mitt, Louis XV.
Klubbat pris
34 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Klubbat pris
38 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
121. Bordspendyl, Parisarbete, 1800-talets början, Empire.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK