Tid för klappar

67 föremål
ISHINK, Aldo Tura, Italien 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVHÅLLARE, 2 st, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASK, malakit och marmor, 1900-tal.
Klubbat pris
926 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKKYLARE, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAB, vas, tenn, Stockholm, 1936.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, 1920-/30-tal.
KANDELABER, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, barock, 1600-talets slut eller tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
4 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BURK MED LOCK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1927.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE, stål. Italien.
VINKYLARE, stål. Italien.
Klubbat pris
45 EUR
Utropspris
150 EUR
SIGURD PERSSON, fat, Cultura Metal, Sverige.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄNDARE, Dupont, Paris.
TÄNDARE, Dupont, Paris.
Klubbat pris
120 EUR
Utropspris
150 EUR
HANDSPEGEL, tenn, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KULSPETSPENNA samt STIFTPENNA, Mont Blanc.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RESERVOARPENNA, Mont Blanc, Meisterstück.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE FORSSELL, ljusstake, mässing, Skultuna.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ISHINK, mässing, 1970-tal.
ISHINK, mässing, 1970-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESVÄSKA "Satellite 70" LOUIS VUITTON.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, vitmetall.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, empirestil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 210 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEVISPAR, 2 st, 18K guld.
Klubbat pris
481 EUR
Utropspris
400 EUR
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 2 st, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BURK MED LOCK, tenn, Swedish Grace, 1920 / 30-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINKANNOR, ett par, CG Hallberg, 1800-talets slut.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OBJEKTIV TILL LEICA, 3 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 404 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TIDSKRIFTSKORG 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIGTITTARE, allmoge, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISHINK, "Daydream", Australien, 1970-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Maestri, Italien, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad metall, 1900-tal.
Klubbat pris
809 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄNDARE, les must de Cartier.
TÄNDARE, les must de Cartier.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, mässing och metall, David Marshall, ej signerat.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODEPLANSCHER, 21 st, kolorerade, 1808.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CYKEL, Crescent, "Världsmästarcykeln".
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK