Släpp in våren

25 föremål
SPEGEL, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, art deco, 1900-talets början.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal.
SPEGEL, 1920/30-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL Art Deco, 1920 / 30-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, tenn och mässing, 1930-tal,
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, venetiansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 513 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC ERICSON, handspegel, Firma Svenskt Tenn, 2012.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glas Mäster, Markaryd, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, barockstil, Spanien. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL Palwa (Palme & Walter), Tyskland, omkring 1970.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ESTRID ERICSON, tillskriven. Spegel, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, barock, 16-/1700-tal.
SPEGEL, barock, 16-/1700-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SWEDISH MODERN, spegel, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 201 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
7 467 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1970-tal.
SPEGEL, 1970-tal.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

781. Salvador Dalí, "L'Ange surréaliste".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK