Hög tid för gåvor!

27 föremål
GUNNAR NYLUND, vas ALP stengods.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 53 delar, jugend, porslin, Rörstrand.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, vaser, 2 st, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
555 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, flintgods, Rörstrand, jugend 1800/1900-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS HEDBERG, skulptur, päron, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SERVISDELAR, 47 delar "Musselmalet" Royal Copenhagen".
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BING & GRÖNDAL, chokladkoppar 6 st,
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, stengods, Lisa Larson, K-studion, Gustavsberg.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISPORSLIN, sex delar, Royal Copenhagen.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISDELAR, 31 delar, porslin, Royal Copenhagen.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVIS, 28 delar, "Musselmalet",  Royal Copenhagen,
Klubbat pris
5 195 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

432. Carl Malmsten, matta "Capella, grön", rölakan, ca 205 x 169 cm, signerad CM.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK