Easy Living

21 föremål
SVEN ARNE GILLGREN för GAB. LJUSSTAKAR, silver, ett par.
Klubbat pris
2 713 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, kandelabrar ett par tenn 1944.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR ett par 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
751 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF FRANK - LJUSSTAKAR, ett par, för Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, London, 1700-/1800-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CG HALLBERG, silver, ett par ljusstakar, 1961 Stockholm.
Klubbat pris
1 312 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

404. Barbro Nilsson, matta, "Salerno grå", ("Kristianstad"), rölakan, 356 x 236 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
210 000 SEK