Easy Living

129 föremål
BRUNO MATHSSON, fåtölj "Karin", DUX.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
360 EUR
Utropspris
200 EUR
SOFFA, 1940-tal.
SOFFA, 1940-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLADDERMUSFÅTÖLJ, koskinn, 1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORGSTOL, sk "Peacock chair", 1970-tal.
Klubbat pris
610 EUR
Utropspris
300 EUR
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, X-stolen, ett par.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Karin",
Klubbat pris
10 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
B&B ITALIA, Soffa, "Harry large".
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJER, ett par "Jetson".
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1960-tal.
FÅTÖLJER, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1960/70-tal.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK