Easy Living

133 föremål
STOLAR, 8 st, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 7 st, "Sjuan", Fritz Hansen,
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 8 stolar, "Myran", Fritz Hansen, 1970.
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 8 st, "Sjuan", Fritz Hansen.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HARRY BERTOIA, STOLAR, ett par, "Diamond Chair", 1950-/1960-tal.
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JØRGEN HØVELSKOV, stol "Harpan", Danmark,
Klubbat pris
12 001 SEK
Utropspris
12 000 SEK
POUL KJAERHOLM, pall, PK-33, Fritz Hansen, Danmark, 2003.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR 6 st, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK