Kan inte nå servern

Easy Living

 
133 föremål
STOLAR 6 st, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.
STOLAR 6 st, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.
Klubbat pris 
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
JØRGEN HØVELSKOV, stol "Harpan", Danmark,
JØRGEN HØVELSKOV, stol "Harpan", Danmark,
Klubbat pris 
12 001 SEK
Utropspris
12 000 SEK
POUL KJAERHOLM, pall, PK-33, Fritz Hansen, Danmark, 2003.
POUL KJAERHOLM, pall, PK-33, Fritz Hansen, Danmark, 2003.
Klubbat pris 
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HARRY BERTOIA, STOLAR, ett par, "Diamond Chair", 1950-/1960-tal.
HARRY BERTOIA, STOLAR, ett par, "Diamond Chair", 1950-/1960-tal.
Klubbat pris 
6 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 8 stolar, "Myran", Fritz Hansen, 1970.
ARNE JACOBSEN, 8 stolar, "Myran", Fritz Hansen, 1970.
Klubbat pris 
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 8 st, "Sjuan", Fritz Hansen.
ARNE JACOBSEN, stolar, 8 st, "Sjuan", Fritz Hansen.
Klubbat pris 
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
Klubbat pris 
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
Klubbat pris 
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 7 st, "Sjuan", Fritz Hansen,
ARNE JACOBSEN, stolar, 7 st, "Sjuan", Fritz Hansen,
Klubbat pris 
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen.
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen.
Klubbat pris 
7 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, stolar, 4 st, "J-39", FDB möbler, Danmark.
BØRGE MOGENSEN, stolar, 4 st, "J-39", FDB möbler, Danmark.
Klubbat pris 
8 801 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen,
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen,
Klubbat pris 
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 8 st, Italien, 1900-talets slut.
STOLAR, 8 st, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris 
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, ett par, Danmark, 1950-tal.
STOLAR, ett par, Danmark, 1950-tal.
Klubbat pris 
120 EUR
Utropspris
400 EUR
HARRY BERTOIA, barstolar, ett par, Knoll International.
HARRY BERTOIA, barstolar, ett par, Knoll International.
Klubbat pris 
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALVAR AALTO, pallar, fyra st, modell 60 Artek, Finland.
ALVAR AALTO, pallar, fyra st, modell 60 Artek, Finland.
Klubbat pris 
3 850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, Farstrup, Danmark.
STOLAR, 6 st, Farstrup, Danmark.
Klubbat pris 
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, Cappellini.
STOLAR, 4 st, Cappellini.
Klubbat pris 
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, Robin Day.
KARMSTOLAR, 6 st, Robin Day.
Klubbat pris 
2 350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, STOLAR, 6 st, "Assebo", 1960-tal.
BØRGE MOGENSEN, STOLAR, 6 st, "Assebo", 1960-tal.
Klubbat pris 
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONAS LINDVALL, pallar, 3 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.
JONAS LINDVALL, pallar, 3 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.
Klubbat pris 
5 420 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris 
2 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, stolar 4 st, "Fanett", Edsbyverken.
ILMARI TAPIOVAARA, stolar 4 st, "Fanett", Edsbyverken.
Klubbat pris 
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNGSTOL, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
GUNGSTOL, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GIANCARLO VEGNI, stolar, fyra stycken, för Fasem, 1980-tal,
GIANCARLO VEGNI, stolar, fyra stycken, för Fasem, 1980-tal,
Klubbat pris 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALF SVENSSON, stol, "Te-Ve", Ljungs industrier.
ALF SVENSSON, stol, "Te-Ve", Ljungs industrier.
Klubbat pris 
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
KARMSTOLAR, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris 
50 EUR
Utropspris
200 EUR
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
Klubbat pris 
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KORGSTOL 1900-tales andra hälft.
KORGSTOL 1900-tales andra hälft.
Klubbat pris 
1 620 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM LARSSON, karmstolar, 2 st, Dux, formgiven 1974.
SAM LARSSON, karmstolar, 2 st, Dux, formgiven 1974.
Klubbat pris 
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR OCH STOLAR, 2+2, Thonet Mundus.
KARMSTOLAR OCH STOLAR, 2+2, Thonet Mundus.
Klubbat pris 
1 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR ett par 1960/70-tal.
KARMSTOLAR ett par 1960/70-tal.
Klubbat pris 
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st olika, Thonettyp, 1900-tal.
STOLAR, 6 st olika, Thonettyp, 1900-tal.
Klubbat pris 
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK