Inred sommarhuset

214 föremål
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickbord, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, allmoge, 1900-talets början.
Klubbat pris
110 EUR
Utropspris
150 EUR
Bord, 1800-talets senare hälft.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
200 EUR
Skåp, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1900-talets slut.
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Vitrinskåp, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
955 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bänk, 1700- och 1900-tal. Längd 172 cm.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1800-talets början.
Byrå, 1800-talets början.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR