Inred sommarhuset

214 föremål
Stolar, ett par, sen-barock/rokoko, 1700-tal.
Klubbat pris
1 508 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvlampa/lampbord, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, Allmoge, Gotland, 1800-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Däckstol, Scandinavian Design Jutlandia, sent 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tevagn, Nordiska Kompaniet, 1929.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1950/1960-tal.
Sideboard, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-talets början.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdsstolar, 4 st, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Says Who design, stol "Palm", Bolia, samtida.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Karmstol, Kina, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tuire Hämäläinen, taklampa, Baltasar 2000-tal.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
180 EUR
Soffa med fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Trädgårdsurnor, ett par, sent 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, empirstil, 1800-tal slut.
Klubbat pris
1 655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, omkring år 1900.
Piedestal, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gungstol, 1960-tal.
Gungstol, 1960-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, Finland 1900-talets början.
Klubbat pris
65 EUR
Utropspris
150 EUR
Arne Norell, soffa, "Rotang", Norell Möbel AB.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Soffa, sent 1800-tal.
Soffa, sent 1800-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, art déco, 1930-tal.
Spegel, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
150 EUR
Carl Malmsten, stolar, 5 st, Karl Andersson & Söner.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 5 st, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Art Deco 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, allmoge, omkring 1900.
Soffa, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsspegel rokoko 1700-talets mitt.
Klubbat pris
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 1900-talets mitt.
Satsbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
200 EUR
Tallrikshylla, allmoge, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbänk, 1800-tal.
Soffbänk, 1800-tal.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, renässansstil, sent 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, Brunstad, Norge.
Fåtölj, Brunstad, Norge.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1950/60-tal.
Bokhylla 1950/60-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Överskåp, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, "Leksvik", IKEA, 1999.
Klubbat pris
95 EUR
Utropspris
150 EUR
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bokhylla med skrivskiva, 1940-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bockbord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-talets mitt.
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, sex stycken, rokoko 1700-talets mitt.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vikskärm Louis XV-stil omkring 1900.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällstolar ett par IKEA sent 1900-tal/ 2000-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 3 st samt pall, sengustaviansk stil omkring år 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, soffbord, Y805A, Artek.
Klubbat pris
540 EUR
Utropspris
200 EUR
Säng / soffa, omkring 1900.
Säng / soffa, omkring 1900.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
100 EUR
Byrå, England 1900-talets sista del.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, allmoge, Finland 1800-talets slut.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
200 EUR
Vikskärm, 1900-tal.
Vikskärm, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Toilettebord, 1950/60-tal.
Toilettebord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pallar, 3 st, Pirana ky, 1960-70-tal.
Klubbat pris
720 EUR
Utropspris
400 EUR
Stolar 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1950-60-tal.
Soffa, 1950-60-tal.
Klubbat pris
430 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägghylla, 1900-talets mitt.
Vägghylla, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
480 EUR
Utropspris
150 EUR