BLÅ – Ett livsbo H065

27 föremål
13. "Red Chair", ed. 6/10, Gallery Pascale 2005.
Klubbat pris
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
51. Mats Theselius, fåtölj "Bruno", Källemo, 2000-tal.
Klubbat pris
17 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
128. Jonas Bohlin, bänk "Sadel", Klong, Sverige, 2000-tal.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
89. Stolar, 6 stycken, senempire, ca 1800-talets mitt.
Klubbat pris
8 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
52. Mats Theselius, soffbord, "Sven", Källemo, 2000-tal.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
107. Robin Wood (Björn Ahlberg), skåp, Sverige 1990-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
129. Jonas Bohlin, "Stockholm", fåtölj, ed. 005, Lammhults.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
50. Roger Feraud, tamburmajor, Frankrike 1950-tal.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
29. Duchesse Brisée, Louis VXI-stil, Frankrike, 1900-tal.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
105. Lars Englund, pall, Skelder AB, 1990-tal.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
204. Michael Bihain, bokhyllor 1 par, "Libri", Swedese, 2000-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
172. Aldo van den Nieuwelaar, skåp, Pastoe, Nederländerna, 2000-tal.
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
102. Frank Gehry, stol "Wiggle Side Chair", Vitra, efter 1992.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
211. Satsbord, Sverige 1940-50-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
101. Jason Møbler, satsbord, Ringsted, Danmark 1950-60-tal.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
58. Pelarbord, Italien, 1980-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

875. Bengt Lindström, Utan titel.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
Fair warning
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK